Image

  Představenstvo společnosti Akcenta

  Vítejte na stránkách představenstva společnosti Akcenta, lídra v oblasti finančních služeb. Naše představenstvo tvoří skupina zkušených profesionálů, kteří se zavázali k zajištění trvalého růstu a stability naší společnosti. S odbornými znalostmi v oblasti finančních trhů, bankovnictví a řízení rizik se snažíme poskytovat inovativní a efektivní řešení pro naše klienty.

  Na této stránce naleznete informace o našich členů představenstva, jejich profesních zkušenostech a vizích pro budoucnost společnosti Akcenta. Naše představenstvo se zaměřuje na strategický rozvoj, odpovědné řízení a transparentnost, což jsou klíčové faktory úspěchu v dynamickém světě financí.

  Image

  Jacek Jurczynski

  Chairman of the BoD, CEO

  Jacek Jurczynski je předsedou představenstva společnosti Akcenta CZ, kde zúročuje své rozsáhlé zkušenosti z finančního sektoru. Před svým nástupem do Akcenty působil jako ředitel pro kapitálové trhy ve vídeňské Raiffeisen Bank International. Dříve zastával vedoucí pozice v renomovaných institucích jako mBank, BGK, Goldman Sachs a BPH.

  Jacek má magisterský titul v oboru finance a bankovnictví z Vysoké školy ekonomické ve Varšavě. Ve svém volném čase se věnuje cyklistice a je vášnivým hokejovým fanouškem. Jeho odborné znalosti a vedení jsou klíčovými faktory pro další růst a úspěch společnosti Akcenta.

  Image

  Patrik Biňovský

  Vice Chairman of the BoD, CRO, CFO

  Patrik Biňovský je místopředsedou představenstva a zároveň zastává pozice Chief Risk Officer (CRO) a Chief Financial Officer (CFO) ve společnosti Akcenta CZ. Před svým příchodem do Akcenty působil ve významné roli v Raiffeisen Bank, kde získal cenné zkušenosti a odborné znalosti v oblasti řízení rizik a financí.

  Patrik přináší do Akcenty nejen hluboké porozumění finančnímu trhu, ale i strategické vedení, které je klíčové pro zajištění stability a růstu společnosti. Jeho profesionální přístup a rozsáhlé zkušenosti jsou neocenitelným přínosem pro celý tým Akcenty.

  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  54 000+ clients in 6 markets

  More than 25 years on the market

  More than 100 sales representatives

  Zahraniční platby

  Zahraniční i domácí platby prostřednictvím Akcenty jsou rychlé, spolehlivé a levné. Můžete je provádět v 17 měnách. Představují citlivou alternativu k platbám prováděným přes banky.

  I want to know more.
  Devizové obchody

  Nejvýhodnější kurzy pro firmy, individuální řešení, rychlost a spolehlivost při realizaci devizových obchodů (směny měn). Každému klientovi nabízíme optimální řešení, které bude vyhovovat jeho potřebám.

  I want to know more.
  Zajištění kurzového rizika

  Zajištění proti nepříznivým pohybům směnného kurzu již od částky 10 000 EUR nebo jejího ekvivalentu v jiné měně. Poskytujeme i malým firmám, bez poplatku, individuálně a přesně na míru.

  I want to know more.